Specjalista/Specjalistka ds. kampanii efektywnościowych

praca zdalna

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy - m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Dostarczamy aktualne informacje, komentujemy bieżącą sytuację i jesteśmy obecni przy najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych, lifestyle'owych i sportowych. Naszą ambicją jest zmienianie świata na lepsze poprzez skupianie się na ważnych kwestiach społecznych i poruszanie trudnych tematów. Prawa człowieka, wolne media, ekologia, edukacja, zdrowie psychiczne, generacja Z, inkluzywny język, fact checking, dziennikarstwo rozwiązań, opinie i komentarze to filary pracy dziennikarzy naszego portalu.

Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Twoje zadania:

  • realizacja i koordynacja kampanii efektywnościowych,
  • monitoring, analiza skuteczności kampanii i raportowanie wyników,
  • wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację współczynnika konwersji bądź innego KPI klienta (COS, ROAS, itd.),

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność analitycznego myślenia, raportowania i wyciągania wniosków,
  • sprawne posługiwania się programami Excel / Google Sheets,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność,
  • sprawne poruszanie się w środowisku internetowym,
  • multizadaniowość.

Mile widziane:

  • podstawy wiedzy z zakresu rynku e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż (m.in. Google Analitytics (GA4), Google LookerStudio),
  • znajomości modeli efektywnościowych (CPC, CPL, CPS, CPA itp.).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,
  • pracę zdalną,
  • możliwość korzystania z biura w Łodzi lub w Warszawie,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru,
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

REKRUTACJĘ PROWADZI:

Beata Daciewicz

in Specjalistka ds. rekrutacji